12 stycznia 2016 r. w Bibliotece Publicznej w Gręzówce ogłoszono wyniki XVI Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego pod hasłem „Magia Świąt Bożego Narodzenia”. Tym razem zadanie konkursowe polegało na wykonaniu witrażu związanego tematycznie z Bożym Narodzeniem. Konkurs skierowany był do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów z gminy Łuków oraz do czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie.

Kilkoro uczniów naszej szkoły (Wiktoria Jezierska, Paweł Hut – kl. I, Wiktoria Grochowska, Konrad Zaniewicz – kl. II, Marta Lendzion, Justyna Markiewicz – kl. V) podjęło trud wykonania prac konkursowych. Jak się okazało, był to wysiłek, który się opłacił. Wiktoria Jezierska, Konrad Zaniewicz, Marta Lendzion, Justyna Markiewicz oprócz pamiątkowych dyplomów otrzymali nagrody książkowe. Również opiekunowie – p. Renata Zabłocka, Mariola Barej i Dorota Celińska - otrzymali podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu.

Autorom wszystkich prac serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.