Image2      28 maja uczniowie klasy II wzięli udział i godnie reprezentowali naszą szkołę w IV Gminnym Konkursie „Mój Talent” z okazji Dnia Dziecka, który w tym roku odbył się w Zespole Szkół w Świdrach. „Stokrotki” w składzie: Domańska Patrycja, Fijołek Maja, Grochowska Wiktoria, Konieczna Paulinka i Markiewicz Emilia pochwaliły się pięknymi głosami w piosence M. Jeżowskiej „ A ja wolę moją mamę” i „ Zostań dziś moją przyjaciółką”.

Dziewczynki otrzymały dużo braw i słodkie upominki. Swoim recytatorskim talentem ujęli Jury i słuchaczy dwaj uczniowie. Jaś Borkowski w pięknej interpretacji wiersza „Dzień dobry, Panie Andersenie” W. Chotomskiej, zapowiedział jak mądre i piękne łabędzie wyrosną z obecnych dzieci – „kaczątek”, które nie rzucają słów na wiatr. Natomiast Maciej Wereszczyński w zabawny sposób i z aktorską dykcją przedstawił wiersz „Potwór” Małgorzaty Strzałkowskiej. Obaj chłopcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a szkoła podziękowanie. My również dziękujemy organizatorom za miłą zabawę i naszym rodzicom za wsparcie.

Image5Image7

Image8Image11