08.02.2017r w Szkole Podstawowej w Gołaszynie rozegrane zostały gminne zawody w Mini Siatkówce "4" chłopców. Do zawodów zgłosiło się osiem zespołów (Aleksandrów, Gołaszyn, Gręzówka, Role, Strzyżew, Świdry, Zarzecz, Zalesie). Drużyny podzielono na dwie grupy, z których po dwa zespoły awansowały do gier finałowych. Do gier finałowych awansowały drużyny z Aleksandrowa, Gołaszyna, Strzyżewa oraz z Zarzecza.
          Po bardzo zaciętych meczach, nasza drużyna w składzie (Czubaszek Sebastian, Domański Stanisław, Domański Dawid, Fijołem Patryk, Filipczak Maciej, Karwowski Adrian, Murawiec Adrian, Salak Mateusz, Skomorowski Kamil, Wajszczuk Patryk, opiekun Marek Zabłocki)
zajęła II miejsce i tym samym awansowała na zawody powiatowe.
            Naszym zawodnikom gratulujemy uzyskanego wyniku i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych!!!