Listopad to miesiąc zdominowany przez rozgrywki szachowe, w których świetne wyniki osiągnęli reprezentanci naszej szkoły. Wzięli oni udział m.in. w Mistrzostwach Szkół Powiatu Łukowskiego w Szachach - zawodach organizowanych w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Łukowskiej. W rozgrywkach drużynowych nasz zespół w składzie: Stanisław Domański, Dawid Domański, Patryk Wajszczuk wywalczył 3. miejsce, ulegając drużynom z SP nr 4 i 5 w Łukowie.

Równie dobrze spisała się drużyna w składzie: Patrycja Domańska, Łukasz Miedziński, Marcin Lendzion, Patryk Wajszczuk. Uczniowie ci zajęli 2. miejsce w Powiatowych Zawodach w Szachy.

Gratulujemy wyników naszym utalentowanym Kolegom i Koleżance oraz ich opiekunowi - p. Marcinowi Borkowskiemu.

Czekamy na następne sukcesy!