IMG 1699W dniu 14 grudnia 2018 roku o godz, 17.00 w ZS w Strzyżewie odbył się I Gminny  Koncert Kolęd i Pastorałek. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny w składzie: Wiktoria Jezierska, Maja Fijołek, Maja Piotrowska, Ola Piotrowska, Andzelika Romanowska, Wiktoria Markiewicz, Wiktoria Wędzona, Natalia Wierzchowska, Kasia Hut oraz Martyna Dadasiewicz.

Dziewczęta zaśpiewały pastorałkę "Kołysanka dla Dzieciątka".Do udziału w koncercie uzdolniona muzycznie grupa przygotowywała się pod kierunkiem p. Renaty Zabłockiej.

W koncercie  kolęd i pastorałek wzięli udział uczniowie  ze szkół należących do gminy Łuków.

Organizatorzy zadbali o smaczny poczęstunek i napoje. Dziewczęta otrzymały słodkie niespodzianki i serdeczne gratulacje od włodarzy naszej gminy, dyrektora GOK i dyrektora ZS w Strzyżewie oraz pamiątkowy dyplom - w podziękowaniu za uświetnienie koncertu swoim występem.

Gościem honorowym lokalnej uroczystości był chór "Corde Christi" z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zarzeczu Łukowskim, którego członkiniami są nasze uczennice: Kasia i Paulina Hut, Wiktoria Wędzona oraz Natalia Wierzchowska. Naszym chórzystkom, jak również pozostałym dziewczętom - serdecznie gratulujemy.

IMG 1714IMG 1715      IMG 1707       IMG 1704IMG 1709