26 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Łukowie rozegrane zostały powiatowe zawody piłki siatkowej chłopców w kategorii klas 7-8. Drużyna szkolna w składzie: Czeszejko Konrad, Kowalczyk Bartosz, Salak Mateusz, Skomorowski Kamil, Wajszczuk Patryk, Wierzejski Łukasz, Zborowski Krzysztof, trener pan Marek Zabłocki wywalczyła wysokie II miejsce. Należy nadmienić, iż bardzo niewiele zabrakło naszym zawodnikom do uzyskania lepszego wyniku, jednak musieliśmy uznać wyższość drużyny ze Strzyżewa. Dwa najwyższe miejsca na podium wywalczyły drużyny z gminy Łuków. Naszym siatkarzom należą się słowa uznania i wielkie brawa za sportową postawę. A gdyby tak „co niektórzy więcej popracowali”, to kto wie, jakby to się zakończyło i czy nie pisaliby swojej historii dalej ;)

Zawodnikom i trenerowi gratulujemy sukcesu !!!

BRAWO!! BRAWO!!! BRAWO!!!