Z okazji zbliżającego się Dnia Języków Obcych ogłaszamy konkurs na plakat promujący naukę języków obcych „By języki obce nie były nam obce”. Prace na konkurs mogą być wykonane dowolną techniką. Zgłaszanie prac do 09.10.2020 r. u nauczycieli j. angielskiego i j. rosyjskiego.

Regulamin konkursu na plakat promujący naukę języków obcych

„By języki obce nie były nam obce”

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-VIII Szkoły Podstawowej im. ks. T. A. Leszczyńskiego w Aleksandrowie, którzy chcą zaprezentować na forum szkoły swoje zdolności plastyczne.

2. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 1 plakat.

3. Plakaty mogą być wykonane dowolną techniką, przedstawione w pionie lub poziomie, format A2/A3.

4. Prace muszą promować języki obce.

5. Termin zgłaszania plakatów mija 09.10.2020 roku. Za datę zgłoszenia uważa się datę wpłynięcia pracy konkursowej.

6. Zgłaszane prace należy dostarczyć do nauczyciela j. angielskiego lub j. rosyjskiego.

7. Zgłaszane do konkursu prace należy opisać: tytuł konkursu, imię, nazwisko, klasa.

8. Oceny prac oraz przyznania nagród dokona Komisja Konkursowa.

9. Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna.