Z prawdziwą przyjemnością dokonaliśmy podsumowania pierwszego semestru r. szk. 2020/2021. Wyłoniliśmy grono uczniów, którzy - mimo obecnej niezywkle trudnej emocjonalnie i technicznie sytuacji - osiągnęli imponujące wyniki w nauce. Składamy im serdeczne gratulacje i wielkie podziękowania za to, że swoją postawą i wynikami dają nam - nauczycielom - motywację i wiarę w sens naszej pracy. Poniżej prezentujemy listę NAJLEPSZYCH Z NAJLEPSZYCH. Dla wszystkich wielkie brawa!!!

Kl. I: Kornel Domański, Aleksandra Panasz

Kl. II: Jan Syta, Maria Wilczyńska, Dominika Skomorowska, Antoni Domański, Natalia Wróbel

Kl. III: Marcel Domański, Filip Paszkowski, Mikołaj Karwowski, Krystian Bącik, Wiktor Szymański

Kl. IV: Maurycy Wolny, Julia Konieczna, Kamila Panasz, Emilia Pawlak, Izabela Szymańska, Kinga Domańska

Kl. V: Rafał Wierzchowski, Michał Paszkowski, Roland Fronc, Oliwia Burzyńska

Kl. VI: Marcin Panasz, Magdalena Pawlak, Wiktoria Jezierska

Kl.VII: Marcin Lendzion, Oliwier Gałązka, Emilia Markiewicz, Paulina Konieczna, Jan Borkowski, Maciej Wereszczyński

Kl. VIII: Maja Piotrowska, Natalia Wierzchowska

GRATULUJEMY! JESTEŚMY Z WAS DUMNI!