Obraz 1287 267x200

„Za trud, za uśmiech, za serce. Dziękujemy! ”

Pod tym hasłem w naszej szkole odbyła się 11 października 2012  roku uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Naszą uroczystość zaszczycili swoją obecnością nauczyciele, którzy przez wiele lat pracowali w naszej szkole.

Uczniowie, w formie koncertu życzeń, uczcili ten wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w sercach gości i pracowników szkoły

Na zakończenie przedstawiciele  Samorządu Uczniowskiego złożyli najlepsze życzenia dla wszystkich  nauczycieli oraz pracowników szkoły i wręczyli symboliczne kwiaty na ręce pani dyrektor.Gorące podziękowania i kwiaty złożyli również przedstawiciele Rady Rodziców oraz zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek.

Pani dyrektor, Danuta Matyka, podziękowała młodym artystom za ciekawy program, złożyła wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły podziękowania za dotychczasowy trud, serce włożone w edukację i wychowanie naszych uczniów oraz  rodzicom za pamięć i współpracę.

Następnie pani dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielom wyróżniającym się w pracy dydaktyczno – wychowawczej i zaangażowanym  w pracy na rzecz szkoły oraz pracownikom administracji i obsługi, a także poinformowała o przyznanej Nagrodzie Wójta Gminy Łuków.