Get Adobe Flash player

Poniedziałek 2 października 2023 r. na długo pozostanie w pamięci zawodników i sympatyków sportu z Aleksandrowa. Tego dnia zdobyliśmy aż dwa złote i jeden brązowy medal podczas Mistrzostw Powiatu Łukowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Nasi młodzi zawodnicy z klas 4-6 po bardzo emocjonujących biegach uplasowali się na 3. miejscu podium. Bezkonkurencyjne natomiast okazały się nasze sztafety w kat. Igrzysk Młodzieży Szkolnej, czyli uczniowie z klas 7-8. Podopieczni pana Marka Zabłockiego pewnie wygrali swoje biegi, nie pozostawiając złudzeń co do tego, kto jest najlepszy w powiecie. Swoje biegi kończyli z dużą przewagą i w dobrym tempie, uzyskując tym samym awans na zawody rejonowe.

Szkołę reprezentowali:

Igrzyska Dzieci - 3. miejsce: Jan Filipczak, Mikołaj Karwowski, Maciej Oponowicz, Filip Paszkowski, Kacper Sujka, Wiktor Szymański, Dawid Wędzony.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - 1. miejsce: Oliwia Burzyńska, Kinga Domańska, Julia Konieczna, Kamila Panasz, Emilia Pawlak, Izabela Szymańska.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - 1. miejsce: Bartosz Czubaszek, Hubert Domański, Hubert Ognik, Michał Paszkowski, Mikołaj Prusinowski, Maurycy Wolny.

Wielkie brawa dla wszystkich reprezentantów szkoły.

BRAWO!!! BRAWO!!! BRAWO!!! Życzymy powodzenia na zawodach rejonowych !!!