17 lutego 2024 roku rozegrano powiatowe zawody w mini koszykówce chłopców w kategorii ID. Areną tegorocznych rozgrywek była hala sportowa przy ZS w Staninie. Nasza drużyna w składzie: Krystian Bącik, Antoni Domański, Kornel Domański, Marcel Domański, Jan Filipczak, Mikołaj Karwowski, Paweł Łukasik, Maciej Oponowicz, Filip Paszkowski, Kacper Sujka, Wiktor Szymański, Dawid Wędzony, opiekun Marek Zabłocki wywalczyła zaszczytne I miejsce i tym samym uzyskała awans na zawody rejonowe. Mecze były emocjonujące, ale i nerwowe. Zawodnicy dobrze wiedzieli, o jaką stawkę grają i chyba to wprowadziło w nasze szeregi stres i nerwowe rozgrywanie akcji. Jednak w kolejnym meczu zagrali pewniej i z większym zaangażowaniem. Szybkie rozegrania akcji, podania i zbiórki z tablicy były naszym atutem w meczu finałowym. Zawodnicy włożyli dużo wysiłku i serca w grę, aby zająć miejsce na najwyższym stopniu podium. Udowodnili tym samym, że w pełni zasługują na reprezentowanie Powiatu Łukowskiego na zawodach rejonowych. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za emocje, jakich nam dostarczyli, i sportową postawę. Życzymy powodzenia na zawodach rejonowych.

BRAWO !!! BRAWO!!! BRAWO!!!                                                                                     GRATULUJEMY WYNIKU !!! POWODZENIA NA REJONIE !!!